Uroda - 26 marca 2021

Jak pozbyć się skórki pomarańczowej – najkorzystniejsze metody

Jeśli kłopot skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno bezustannie szukasz sposobów, to naturalnie dzięki którym twoja skóra będzie zdołała stać się gładka oraz jędrna.
Jak się okazuje, pod żadnym pozorem nie jest to takie łatwe, niemniej jednak jest kilka zabiegów, które każda z nas może przygotować nawet we własnym domu lub też u zawodowców – przetestuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową może być tak oznaczana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest ciężka do wykonania, każda z nas w związku z tym może odszukać chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dodajemy do niej oliwę z oliwek i kilka, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Możemy też użyć innego olejku, istotne jest tylko to, żeby był to owoc cytrusowy. Woda bezsprzecznie nie powinna być zanadto gorąca. W ten sposób możemy przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który także jesteśmy w stanie zrealizować we własnym domu może być również owocowy peeling. Jego składnikiem także może być olejek z cytrusów, niemniej jednak tu może też być właściwy olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu warto w skórę wmasować krem zwilżający o właściwościach antycellulitowych.

Copyright 2022 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress