Lifestyle - 21 czerwca 2022

Jakim sposobem rozpalić na nowo uczucia w związku?

Mnóstwo osób sądzi, że w trakcie ciąży nie trzeba ze sobą współżyć. Jednak, jak się okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem szczególnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Wzajemne okazywanie sobie uczuć znacznie wzmacnia miłość, wskutek tego w tym czasie nie należy poddawać ze zbliżeń.

Większość przyszłych mam w największym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze i w owym czasie akompaniować im może znacznie większy apetyt na dwustronne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – mężczyzn zachwycają damy, jakie nie wstydzą się własnego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w żeńskim ciele wyjątkowe hormony, przez ekspertów nazywane hormonami ciążowymi, lecz kiedy u faceta pojawiają się kłopoty, na przykład ze stresu, można wspomóc go przez leki na potencję. To właśnie one wyostrzają kobiece zmysły, to właśnie dzięki czemu wolno czerpać podwójną radość z uprawiania aktu miłosnego w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega także kobiecy temperament.

Copyright 2022 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress