Zdrowie - 25 października 2021

Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, działająca w Lublinie

Zabieg mezoterapii igłowej, wykonywany w klinice Iwony Jamroży w Lublinie należy do zabiegów najczęściej wytypowanych przez pacjentki. Jest to bezpośrednie podanie mniejszych dawek leków albo pozostałych substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w takie miejsca, jakie u konkretnej osoby powinny być poddane zabiegowi. Wstrzyknięcie substancji do obszaru tkanki sprawia, że uwalnia się ona stopniowo. Jest to dobre wyjście w przypadku: przebarwień, łojotoku, osłabienia włosów, cellulitu, czy profilaktyki antiage. Usuwane są drobne zmarszczki, cienie wokół oczu, a także ulepsza się całościowa jędrność tkanki skórnej.

Opłaca się umawiać na spotkanie, podczas jakiej lekarz medycyny estetycznej ukaże, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej domagają się regularnych oddziaływań, a o tym, jak często będą wykonywane zadecyduje ekspertka. Po przeprowadzeniu zabiegu pacjentki będą informowane o zaleceniach po zabiegu. Mogą też skorzystać z innych zabiegów jak przykładowo mikrodermabrazja igłowa i chwalić się pięknym wyglądem. Cała oferta udostępniona jest pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można także sprawdzić referencje kliniki. Kiedy pacjentka decyduje się na pakiety, to może dostosować je indywidualnie do własnych oczekiwań. Klientki kliniki doceniają to, że pakiety są w promocyjnych cenach.

Ceny opublikowane są na witrynie. Są one aktualizowane systematycznie, a wszystko można rezerwować wirtualnie. Sporo z propozycji jest także wykonywanych sezonowo. Z kliniką można skontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz wykształcona w zakresie medycyny estetycznej i dentystyki. Regularnie pogłębia ona umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach. W efekcie w klinice pojawia się coraz więcej klientek, które ufają kompetencjom specjalistki.

Copyright 2021 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress